GazetaExpress
GazetaExpress 13 Feb 2021
2

Up next

Skandaloze: Prostitucion e rrahje, shpërthen në akuza 25-vjeçari kundër Kikës
08 Feb 2021
Skandaloze: Prostitucion e rrahje, shpërthen në akuza 25-vjeçari kundër Kikës
GazetaExpress · 2 Views

Afrona Dika preket dhe shpërthen në lot gjatë emisionit

2 Views

Të ftuar sot në emisionin “Rudina” në Tv Klan kanë qenë Afrona Dika dhe Blero nga ku kanë ndarë momente dhe rrëfime nga historia e tyre e dashurisë. Prej 6 vitesh ata jetojnë në distancë, Blero në Kosovë dhe Afrona në Zvicër për shkak të punëve dhe angazhimeve të tyre por takohen gjithmonë çdo 2-3 javë. Gjatë intervistës u shfaq edhe videoklipi i dasmës së tyre ku Blero i dedikoi Afronës një këngë mjaft të bukur dhe të ndjerë si dhuratë. Duke e parë Afrona emocionohet dhe shpërthen në lot, ajo tregon se nuk e ka parë ka kohë.
Rudina Magjistari: Shumë e bukur, kënga, videoklipi dhe kujtimi që keni nga dasma juaj.
Afrona Dika: Nuk e kisha parë motit.
Rudina Magjistari: Më pëlqen shumë fakti që ti thua nuk e këndoj këtë këngë askund tjetër.
Blero: Nuk e këndoj dhe as do e këndoj. Është e dedikuar vetëm për atë natë, vetëm për Afronën dhe do të jetë ashtu përgjithmonë. Është pronë në formën e autoritetit vetëm të Afronës.
Afrona dhe Blero kanë ndarë edhe momente nga dasma e tyre. Afrona tregon se gjithe ditën e dasmës ka medituar dhe në momentin që doli në altar ajo ishte mjaft e qetë dhe nuk u pushtua nga emocionet. Blero gjithashtu tregoi se ditën e tyre të dasmës ra tërmet, ai po qetësoheshe me shokun e tij të ngushtë në dhomë dhe në momentin e tërmetit mendoi se po i punon ndonjë reng shoku. /tvklan.al
Afrona Dika preket dhe shpërthen në lot gjatë emsionit
#Rudina, një program nga autorja dhe moderatorja #RudinaMagjistari, një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on YouTube for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web https://tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen https://tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: https://www.facebook.com/tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: https://www.instagram.com/rtvklan/
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen https://tvklan.al/programe/

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Skandaloze: Prostitucion e rrahje, shpërthen në akuza 25-vjeçari kundër Kikës
08 Feb 2021
Skandaloze: Prostitucion e rrahje, shpërthen në akuza 25-vjeçari kundër Kikës
GazetaExpress · 2 Views