GazetaExpress
GazetaExpress 24 Nov 2021
2

Up next

Këto të pasme të Arta Elezaj do ju lënë pa gjumë
04 Nov 2021
Këto të pasme të Arta Elezaj do ju lënë pa gjumë
GazetaExpress · 4 Views

Arta tenton të bëhet pak këngëtare

2 Views
In Music

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka tentuar sonte të këndojë pak

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Këto të pasme të Arta Elezaj do ju lënë pa gjumë
04 Nov 2021
Këto të pasme të Arta Elezaj do ju lënë pa gjumë
GazetaExpress · 4 Views