GazetaExpress
GazetaExpress 11 Apr 2019
2

Ne radhe

N'Kosove Show - Daut Haradinaj, Teuta Krasniqi
14 Oct 2018
N'Kosove Show - Daut Haradinaj, Teuta Krasniqi
GazetaExpress · 81 Shikime

Ava Max, përformon në “Ellen Show”

 47 Shikime
Ne Roze

Pas Ritës, Duas, Bebes dhe Erës skenës ndërkombëtarë të muzikës pritet që ti shtohet edhe një këngëtare e re

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

N'Kosove Show - Daut Haradinaj, Teuta Krasniqi
14 Oct 2018
N'Kosove Show - Daut Haradinaj, Teuta Krasniqi
GazetaExpress · 81 Shikime