GazetaExpress
GazetaExpress 08 Aug 2021
2

Up next

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
11 Sep 2021
Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
GazetaExpress · 5 Views

Barcelona fiton pa problem kundër Juventusit, edhe pa Messi

4 Views

Barcelona e ka mposhtur pa problem Juventusin sonte me rezultat 3-0. Pavarësisht largimit të Messi, Barcelona ka treguar formë të mirë sonte duke mposhtur bardhezinjtë. Golat për Blaugranan i shënoi Depay në minutën e 3 dhe Braithawaite në minutën e 57-të, kurse në minutë 2-të shtesë ka shënuar Puig

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
11 Sep 2021
Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
GazetaExpress · 5 Views