GazetaExpress
GazetaExpress 11 Mar 2019
2

Ne radhe

Batoni ia "krisë tallavasë" me fiset indigjene në Amerikën Jugore (1)
11 Mar 2019
Batoni ia "krisë tallavasë" me fiset indigjene në Amerikën Jugore (1)
GazetaExpress · 6 Shikime

Batoni ia "krisë tallavasë" me fiset indigjene në Amerikën Jugore (2)

 5 Shikime
Ne Roze

Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu kanë ndërruar destinacionin e pushimeve këtë vit. Kësaj radhe ata nuk janë duke pushuar në Afrikë, por kanë zgjedhur Amerikën Jugore

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Batoni ia "krisë tallavasë" me fiset indigjene në Amerikën Jugore (1)
11 Mar 2019
Batoni ia "krisë tallavasë" me fiset indigjene në Amerikën Jugore (1)
GazetaExpress · 6 Shikime