GazetaExpress
GazetaExpress 11 Mar 2019
2

Up next

"Zoti Cfeklla, hajde ec", përplasje në Komisionin parlamentar
12 Oct 2021
"Zoti Cfeklla, hajde ec", përplasje në Komisionin parlamentar
GazetaExpress · 4 Views

Batoni ia "krisë tallavasë" me fiset indigjene në Amerikën Jugore (2)

75 Views
In Music

Blendi Fevziu dhe Baton Haxhiu kanë ndërruar destinacionin e pushimeve këtë vit. Kësaj radhe ata nuk janë duke pushuar në Afrikë, por kanë zgjedhur Amerikën Jugore

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

"Zoti Cfeklla, hajde ec", përplasje në Komisionin parlamentar
12 Oct 2021
"Zoti Cfeklla, hajde ec", përplasje në Komisionin parlamentar
GazetaExpress · 4 Views