GazetaExpress
GazetaExpress 11 Sep 2021
2

Up next

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
11 Sep 2021
Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
GazetaExpress · 5 Views

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë

9 Views

Bayern Munchen ka fituar me rezultat 1-3 kundër Leipzig sonte, në një ndeshje tepër interesante ku të dyja skuadrat patën shanse e tyre. Robert Lewandowski (11), Musiala (47) dhe Leroy Sane (54) shënuan për Bayernin. Të vetmin gol që shënuan Leipzig sonte ishte ai i Laimer (58)

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
11 Sep 2021
Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
GazetaExpress · 5 Views