GazetaExpress
GazetaExpress 11 Sep 2021
2

Up next

Chelsea me Lukaku nuk ndalet – fiton edhe kundër Aston Villës
11 Sep 2021
Chelsea me Lukaku nuk ndalet – fiton edhe kundër Aston Villës
GazetaExpress · 8 Views

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë

5 Views

Bayern Munchen ka fituar me rezultat 1-4 kundër Leipzig sonte, në një ndeshje tepër interesante ku të dyja skuadrat patën shanse e tyre. Robert Lewandowski (11), Musiala (47) Leroy Sane (54) dhe Choupo-Moting M (92) shënuan për Bayernin. Të vetmin gol që shënuan Leipzig sonte ishte ai i Laimer (58)

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Chelsea me Lukaku nuk ndalet – fiton edhe kundër Aston Villës
11 Sep 2021
Chelsea me Lukaku nuk ndalet – fiton edhe kundër Aston Villës
GazetaExpress · 8 Views