GazetaExpress
GazetaExpress 11 Sep 2021
2

Up next

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
11 Sep 2021
Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
GazetaExpress · 5 Views

Chelsea me Lukaku nuk ndalet – fiton edhe kundër Aston Villës

8 Views

Chelsea ka fituar në ndeshjen e katër në Premier Ligë duke e mundur Aston Vilan me rezultat 3-0. Romelo Lukaku (15, 93) dhe Mateo Kovacic (49) ishin kreatorët e fitores së Chelseat sonte

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
11 Sep 2021
Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
GazetaExpress · 5 Views