GazetaExpress
GazetaExpress 24 Sep 2018
2

Up next

Kjo është ndërhyrja e ashpër e Ederson që e përjashtoi atë me karton të kuq
27 Dec 2019
Kjo është ndërhyrja e ashpër e Ederson që e përjashtoi atë me karton të kuq
GazetaExpress · 4 Views

Cili është sekreti i rinisë së 80 vjeçarit nga Obiliqi që ende nget veturë dhe lexon pa syze?

104 Views

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Kjo është ndërhyrja e ashpër e Ederson që e përjashtoi atë me karton të kuq
27 Dec 2019
Kjo është ndërhyrja e ashpër e Ederson që e përjashtoi atë me karton të kuq
GazetaExpress · 4 Views