GazetaExpress
GazetaExpress 25 Oct 2018
2

Up next

Befasi në Etihad, City duke humbur kundër Crystal Palace
18 Jan 2020
Befasi në Etihad, City duke humbur kundër Crystal Palace
GazetaExpress · 2 Views

Djali i Messi duke vizatuar Logon e Juventusit

112 Views

Gjatë ndeshjes së mbrëmshme në mes të Barcelonës dhe Interit, djali i Lionel Messi që ishte i pranishëm bashkë me babin e tij në stadium kishte kohë të lirë për të vizatuar.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Befasi në Etihad, City duke humbur kundër Crystal Palace
18 Jan 2020
Befasi në Etihad, City duke humbur kundër Crystal Palace
GazetaExpress · 2 Views