GazetaExpress
GazetaExpress 09 Jun 2021
2

Up next

Messi nuk mjafton, Argjentina e fillon me barazim Copa Amerika
14 Jun 2021
Messi nuk mjafton, Argjentina e fillon me barazim Copa Amerika
GazetaExpress · 4 Views

Dramë në Kolumbi, ndeshja përfundon me barazim

4 Views

Kolumbia ka barazuar në fund në ndeshjen kundër Argjentinës në ndeshjen e vlefshme për kualifikime në Botërorin, Katar 2022. Romero dhe Parades kurse në pjesën e dytë shënoi Muriel ndërkaq Borja barazoi në minutën e katër shtesë të ndeshjes me Borjan.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Messi nuk mjafton, Argjentina e fillon me barazim Copa Amerika
14 Jun 2021
Messi nuk mjafton, Argjentina e fillon me barazim Copa Amerika
GazetaExpress · 4 Views