GazetaExpress
GazetaExpress 07 Aug 2019
2

Up next

Tuna "luan" gjoksat, duke pozuar para aparatit
05 Nov 2019
Tuna "luan" gjoksat, duke pozuar para aparatit
GazetaExpress · 3 Views

E tmerrshme, çifti duke u puthur bie nga ura dhe vdesin

5 Views

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Tuna "luan" gjoksat, duke pozuar para aparatit
05 Nov 2019
Tuna "luan" gjoksat, duke pozuar para aparatit
GazetaExpress · 3 Views