GazetaExpress
GazetaExpress 01 Feb 2020
2

Up next

Rashit Qalaj arrin në vendin e ngjarjes
18 Feb 2020
Rashit Qalaj arrin në vendin e ngjarjes
GazetaExpress · 5 Views

E zakonshme, Liverpool arrin fitoren e 24 në Premier Ligë

6 Views

Liverpooli e ka mundur me rezultat 4-0 Southamptonin në Anfield Road për të vazhduar me fitoren e 24-të në Premier Ligë dhe ecurinë pa asnjë humbje në këtë sezon.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Rashit Qalaj arrin në vendin e ngjarjes
18 Feb 2020
Rashit Qalaj arrin në vendin e ngjarjes
GazetaExpress · 5 Views