GazetaExpress
GazetaExpress 03 Jul 2020
2

Up next

Edhe një kandidat i PDK-së për kryetar të Drenasit - 13.06.2021 - Klan Kosova
13 Jun 2021
Edhe një kandidat i PDK-së për kryetar të Drenasit - 13.06.2021 - Klan Kosova
GazetaExpress · 5 Views

Edhe Luana ka një urim për Getuar Selimin – e quan binjak

9 Views
In Music

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka një urim për kunatin e saj, reperin kosovar Getoar Selimi

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Edhe një kandidat i PDK-së për kryetar të Drenasit - 13.06.2021 - Klan Kosova
13 Jun 2021
Edhe një kandidat i PDK-së për kryetar të Drenasit - 13.06.2021 - Klan Kosova
GazetaExpress · 5 Views