GazetaExpress
GazetaExpress 03 Jul 2020
2

Up next

Kjo Danimarkë e pandalshme, shënon edhe Dolberg
03 Jul 2021
Kjo Danimarkë e pandalshme, shënon edhe Dolberg
GazetaExpress · 3 Views

Edhe Luana ka një urim për Getuar Selimin – e quan binjak

10 Views
In Music

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca ka një urim për kunatin e saj, reperin kosovar Getoar Selimi

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Kjo Danimarkë e pandalshme, shënon edhe Dolberg
03 Jul 2021
Kjo Danimarkë e pandalshme, shënon edhe Dolberg
GazetaExpress · 3 Views