GazetaExpress
GazetaExpress 26 Nov 2018
2

Up next

Zgjedhjet e 6 tetorit, Kryeministri Haradinaj thote se taksa nuk hiqet deri në njohje
26 Aug 2019
Zgjedhjet e 6 tetorit, Kryeministri Haradinaj thote se taksa nuk hiqet deri në njohje
GazetaExpress · 4 Views

Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar

82 Views

Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Zgjedhjet e 6 tetorit, Kryeministri Haradinaj thote se taksa nuk hiqet deri në njohje
26 Aug 2019
Zgjedhjet e 6 tetorit, Kryeministri Haradinaj thote se taksa nuk hiqet deri në njohje
GazetaExpress · 4 Views