GazetaExpress
GazetaExpress 08 Oct 2019
2

Up next

Kosovare Asllani asiston dhe ndihmon Suedinë të kalon çerekfinalen
24 Jun 2019
Kosovare Asllani asiston dhe ndihmon Suedinë të kalon çerekfinalen
GazetaExpress · 27 Views

Era Istrefi pas suksesit me këngën e re, kalon kohën me Reneen

3 Views
In Music

Derisa Nora Istrefi dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre katër vjeçare, këngëtarja Era Istrefi është parë duke qëndruar me Reneen, vajzën e këtij eneen, vajzën e këtij çifti

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Kosovare Asllani asiston dhe ndihmon Suedinë të kalon çerekfinalen
24 Jun 2019
Kosovare Asllani asiston dhe ndihmon Suedinë të kalon çerekfinalen
GazetaExpress · 27 Views