GazetaExpress
GazetaExpress 10 Feb 2021
2

Up next

Everton eliminon Tottenhamin nga FA Cup
10 Feb 2021
Everton eliminon Tottenhamin nga FA Cup
GazetaExpress · 4 Views

Everton eliminon Tottenhamin nga FA Cup

5 Views

Një ndeshje me plot dramë ka qenë ndeshja Everton-Tottenham e cila pas 120 minutave ka përfunduar me fitoren e Everton me rezultat 4-0. Calvert-Lewin (36), Richarlison (38, 68) Sigurdsson (43) dhe Bernard (97). Për Tottenham ndërkaq shënuan Sanchez (3, 57), Lamela (45+3), Kane (83)

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Everton eliminon Tottenhamin nga FA Cup
10 Feb 2021
Everton eliminon Tottenhamin nga FA Cup
GazetaExpress · 4 Views