GazetaExpress
GazetaExpress 06 Nov 2018
2

Ne radhe

Cili është sekreti i rinisë së 80 vjeçarit nga Obiliqi që ende nget veturë dhe lexon pa syze?
24 Sep 2018
Cili është sekreti i rinisë së 80 vjeçarit nga Obiliqi që ende nget veturë dhe lexon pa syze?
GazetaExpress · 12 Shikime

Gjiko befason vëllain me super-veturë

 8 Shikime
Ne Roze

Gjiko i ka dhuruar producentit BigBang një veturë BMW M4.

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Cili është sekreti i rinisë së 80 vjeçarit nga Obiliqi që ende nget veturë dhe lexon pa syze?
24 Sep 2018
Cili është sekreti i rinisë së 80 vjeçarit nga Obiliqi që ende nget veturë dhe lexon pa syze?
GazetaExpress · 12 Shikime