GazetaExpress
GazetaExpress 13 Jan 2020
2

Up next

Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
01 Feb 2020
Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
GazetaExpress · 4 Views

Hekuran Kryeziu po kthehet, shënon gol në stërvitje

4 Views

Mesfushori i FC Zurich dhe Kombëtares se Kosovës Hekuran Kryeziu po vazhdon që të stërvitet normalisht dhe tashmë edhe ka shënuar gol edhe gjatë stërvitjeve

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
01 Feb 2020
Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
GazetaExpress · 4 Views