GazetaExpress
GazetaExpress 01 Jan 2020
2

Up next

Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
01 Feb 2020
Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
GazetaExpress · 4 Views

Jesus shënon një gol të mrekullueshëm me City

2 Views

Është shënuar goli i parë në ndeshjen City-Everton

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
01 Feb 2020
Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
GazetaExpress · 4 Views