GazetaExpress
GazetaExpress 28 Nov 2018
2

Ne radhe

Serbët në veri varrosin dokumentet e rezolutës 1244
14 Dec 2018
Serbët në veri varrosin dokumentet e rezolutës 1244
GazetaExpress · 5 Shikime

Këngë e protestë në veri, protestuesit thërrasin “Kosova Metohija” dhe “Roftë Serbi”

 16 Shikime

Këngë e protestë në veri, protestuesit thërrasin “Kosova Metohija” dhe “Roftë Serbi”

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Serbët në veri varrosin dokumentet e rezolutës 1244
14 Dec 2018
Serbët në veri varrosin dokumentet e rezolutës 1244
GazetaExpress · 5 Shikime