GazetaExpress
GazetaExpress 10 Apr 2020
2

Up next

Morena shfaqet në spital, duke u kujdesur për babin e saj
06 May 2020
Morena shfaqet në spital, duke u kujdesur për babin e saj
GazetaExpress · 5 Views

Kështu e dridh në karantinë Morena Taraku

7 Views
In Music

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku po vazhdon ti kalojë ditët në karantinë dhe për këtë duket se është shumë e lumtur

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Morena shfaqet në spital, duke u kujdesur për babin e saj
06 May 2020
Morena shfaqet në spital, duke u kujdesur për babin e saj
GazetaExpress · 5 Views