GazetaExpress
GazetaExpress 04 Nov 2021
2

Up next

Arta tenton të bëhet pak këngëtare
24 Nov 2021
Arta tenton të bëhet pak këngëtare
GazetaExpress · 2 Views

Këto të pasme të Arta Elezaj do ju lënë pa gjumë

4 Views
In Music

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj ka zgjedhur që fansat e saj t’i lërë pa gjumë

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Arta tenton të bëhet pak këngëtare
24 Nov 2021
Arta tenton të bëhet pak këngëtare
GazetaExpress · 2 Views