GazetaExpress
GazetaExpress 24 Jun 2019
2

Up next

Mjekët kosovarë nga vija e frontit me koronavirusin: Mos bëni panikë, do ia dalim
13 Mar 2020
Mjekët kosovarë nga vija e frontit me koronavirusin: Mos bëni panikë, do ia dalim
GazetaExpress · 2 Views

Kosovare Asllani asiston dhe ndihmon Suedinë të kalon çerekfinalen

37 Views

Futbollistja shqiptare Kosovare Asllani ka vazhduar me performancat mbresëlënëse me Suedinë në Kampionatin Botëror.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Mjekët kosovarë nga vija e frontit me koronavirusin: Mos bëni panikë, do ia dalim
13 Mar 2020
Mjekët kosovarë nga vija e frontit me koronavirusin: Mos bëni panikë, do ia dalim
GazetaExpress · 2 Views