GazetaExpress
GazetaExpress 29 Sep 2021
2

Up next

Askush nuk është më i fortë se një nënë duke mbrojtur fëmijën e saj
16 Oct 2021
Askush nuk është më i fortë se një nënë duke mbrojtur fëmijën e saj
GazetaExpress · 10 Views

Kush është modelja kosovare që defilojë mbrëmë në Javën e Modës në Paris

5 Views
In Music

Mbrëmë, në Javën e Modës në Paris ka defiluar modelja kosovare, Sihana Shalaj. Ajo për momentin është në agjencinë e modës së IMG, më e madhja në botë modelet e të cilës e kanë fjalën kryesore në Javët e Modës që organizohen në New York, Paris, Milano dhe Londër

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Askush nuk është më i fortë se një nënë duke mbrojtur fëmijën e saj
16 Oct 2021
Askush nuk është më i fortë se një nënë duke mbrojtur fëmijën e saj
GazetaExpress · 10 Views