GazetaExpress
GazetaExpress 15 Apr 2019
2

Ne radhe

Kush është Klement Çala, i dyshuar si një nga autorët e grabitjes në Rinas...
19 Apr 2019
Kush është Klement Çala, i dyshuar si një nga autorët e grabitjes në Rinas...
GazetaExpress · 119 Shikime

Ky është destinacioni i radhës së Luana Vjollcës

 34 Shikime
Ne Roze

Këngëtarja dhe prezantuesja, Luana Vjollca ka vazhduar me udhëtimet e saj të shtrenjta

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Kush është Klement Çala, i dyshuar si një nga autorët e grabitjes në Rinas...
19 Apr 2019
Kush është Klement Çala, i dyshuar si një nga autorët e grabitjes në Rinas...
GazetaExpress · 119 Shikime