GazetaExpress
GazetaExpress 05 Dec 2018
2

Ne radhe

Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar
26 Nov 2018
Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar
GazetaExpress · 7 Shikime

Lola Haradinaj dekoron shtëpinë

 5 Shikime
Ne Roze

Lola Haradinaj ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit.

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar
26 Nov 2018
Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar
GazetaExpress · 7 Shikime