GazetaExpress
GazetaExpress 05 Nov 2019
2

Up next

Mjekët kosovarë nga vija e frontit me koronavirusin: Mos bëni panikë, do ia dalim
13 Mar 2020
Mjekët kosovarë nga vija e frontit me koronavirusin: Mos bëni panikë, do ia dalim
GazetaExpress · 2 Views

Lorena, një bukuri klasike kosovare

2 Views
In Music

Modelja kosovare nga Obiliqi, e cila jeton dhe vepron në Amerikë ka filluar një fotosesion tepër seksi në një vend ekzotik në SHBA

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Mjekët kosovarë nga vija e frontit me koronavirusin: Mos bëni panikë, do ia dalim
13 Mar 2020
Mjekët kosovarë nga vija e frontit me koronavirusin: Mos bëni panikë, do ia dalim
GazetaExpress · 2 Views