GazetaExpress
GazetaExpress 14 Jun 2021
2

Up next

Holanda fiton pa problem kundër Malit të zi, fillon ngritjen në tabelë
04 Sep 2021
Holanda fiton pa problem kundër Malit të zi, fillon ngritjen në tabelë
GazetaExpress · 7 Views

Messi nuk mjafton, Argjentina e fillon me barazim Copa Amerika

21 Views

Argjentina e ka filluar me barazim ndeshjen e parë në Copa Amerika duke barazuar 1-1 kundër Kilit. Messi ishte padyshim lojtari i ndeshjes në këtë ndeshje, ku ai shënoi gol dhe disa herë krijoi shanse për bashkëlojtarët e tij. Vargas shënoi golin e dytë për Kilin

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Holanda fiton pa problem kundër Malit të zi, fillon ngritjen në tabelë
04 Sep 2021
Holanda fiton pa problem kundër Malit të zi, fillon ngritjen në tabelë
GazetaExpress · 7 Views