GazetaExpress
GazetaExpress 12 Jan 2021
2

Up next

Juventusi fiton trofeun e parë në këtë vit
20 Jan 2021
Juventusi fiton trofeun e parë në këtë vit
GazetaExpress · 2 Views

Milan fiton kundër Torinos, kualifikohet në çerekfinale të Kupës se Italisë

2 Views

Penalltitë kanë qenë vendimtare për Milanin për të kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë. Ishte një ndeshje e hapur dhe e ashpër ku Mërgim Vojvoda u lëndua në minutën e 84 për t’u larguar nga fusha derisa Donnarumma i Milanit u ndëshkua me të kuq për protesta nga banka rezervë në minutën e 73-të

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Juventusi fiton trofeun e parë në këtë vit
20 Jan 2021
Juventusi fiton trofeun e parë në këtë vit
GazetaExpress · 2 Views