GazetaExpress
GazetaExpress 30 May 2019
2

Ne radhe

Vjollca Haxhiu dhe Valon Behrami
08 Oct 2018
Vjollca Haxhiu dhe Valon Behrami
GazetaExpress · 70 Shikime

Në shtrat me Taynan …

 14 Shikime
Ne Roze

Reperja kosovare, Tayna ka vazhduar me fotot e saj provokative

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Vjollca Haxhiu dhe Valon Behrami
08 Oct 2018
Vjollca Haxhiu dhe Valon Behrami
GazetaExpress · 70 Shikime