GazetaExpress
GazetaExpress 30 Apr 2020
2

Up next

Një grua e zhveshur shfaqet në ekran gjatë diskutimit “live” për takimin e Putinit me Lukashenkon
01 Jun 2021
Një grua e zhveshur shfaqet në ekran gjatë diskutimit “live” për takimin e Putinit me Lukashenkon
GazetaExpress · 8 Views

Në tjetër “skandal” gjatë lidhjeve online

27 Views

Pandemia e koronavirusit ka bllokuar shumë njerëz dhe i ka detyruar ata që të punojnë nga shtëpia. Një ndër këta njerëz janë edhe punonjësit e medias.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Një grua e zhveshur shfaqet në ekran gjatë diskutimit “live” për takimin e Putinit me Lukashenkon
01 Jun 2021
Një grua e zhveshur shfaqet në ekran gjatë diskutimit “live” për takimin e Putinit me Lukashenkon
GazetaExpress · 8 Views