GazetaExpress
GazetaExpress 18 Mar 2020
2

Up next

Morena në ditën e parë si biondinë, tund gjoksin
27 Feb 2020
Morena në ditën e parë si biondinë, tund gjoksin
GazetaExpress · 3 Views

Ndizet Morena: Ma shumë ka k... në Kosovë se dëshmorë

3 Views
In Music

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku ka qenë tepë e ashpër sot me një postim në InstaStory

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Morena në ditën e parë si biondinë, tund gjoksin
27 Feb 2020
Morena në ditën e parë si biondinë, tund gjoksin
GazetaExpress · 3 Views