GazetaExpress
GazetaExpress 02 Feb 2020
2

Up next

Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
01 Feb 2020
Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
GazetaExpress · 5 Views

Nuk ndalen Spurs, vjen goli i dytë

9 Views

Tottenham Hotspur ka shënuar edhe golin e dytë kundër Manchester City

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
01 Feb 2020
Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë
GazetaExpress · 5 Views