GazetaExpress
GazetaExpress 01 Feb 2020
2

Up next

Lirim Kastrati nuk ndalet, shënon përsëri për Lokomativën
25 Jun 2020
Lirim Kastrati nuk ndalet, shënon përsëri për Lokomativën
GazetaExpress · 3 Views

Nuk ndalet Liverpool, shënon dhe golin e dytë

5 Views

Liverpool ka shënuar edhe golin e dytë kundër Southampton

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Lirim Kastrati nuk ndalet, shënon përsëri për Lokomativën
25 Jun 2020
Lirim Kastrati nuk ndalet, shënon përsëri për Lokomativën
GazetaExpress · 3 Views