GazetaExpress
GazetaExpress 13 Mar 2021
2

Up next

Tërhoqi zvarrë pensionisten për t’i marrë çantën, shikoni si përfundon tentativa për grabitje
23 Sep 2021
Tërhoqi zvarrë pensionisten për t’i marrë çantën, shikoni si përfundon tentativa për grabitje
GazetaExpress · 3 Views

Ora News - Qytetari i ankohet Ramës: Më kanë marrë gruan ma kanë çuar në Golem

10 Views

#rtvora #oranews
Gjatë takimit me banorët që janë prekur nga tërmeti, kyreministri Rama është përballur me situata nga më të ndryshmet.

I tillë është edhe rasti i një të riu, i cili i ankohet kryeministrit Rama se i kanë marrë gruan dhe ja kanë çuar në Golem.

Rama i thotë se gruaja është treguar më e zgjuar, pasi ka shkuar në hotel.

Rama: Çfarë ke mo çfarë ke?! Lëre ore të vijë… Hë çfarë ke, çfarë do?!

Qytetari: Mua ma kanë marrë gruan dhe ma kanë çuar në Golem.

Rama: Si ta kanë marrë gruan?!

Qytetari: Po, ma kanë marrë dhe e kanë çuar pa më pyetur mua.

Rama: Të kanë marrë gruan dhe e kanë çuar në Golem?

Qytetari: Po

Rama: Po gruaja paska më tepër mend se ty, paska shkuar në hotel. Merr autobusin dhe shko tek gruaja… Ma kanë marrë gruan dhe e kanë çuar në Golem… Ehhh Zot, O Zot… Gruaja është çmend me këtë dhe ka shkuar në Golem…

Për më shumë lexoni në:

Follow RTV Ora

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE: http://bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE http://bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE http://bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here http://bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter http://bit.ly/2RhOaQp

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Tërhoqi zvarrë pensionisten për t’i marrë çantën, shikoni si përfundon tentativa për grabitje
23 Sep 2021
Tërhoqi zvarrë pensionisten për t’i marrë çantën, shikoni si përfundon tentativa për grabitje
GazetaExpress · 3 Views