GazetaExpress
GazetaExpress 15 Jun 2021
2

Up next

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
11 Sep 2021
Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
GazetaExpress · 5 Views

Paraguai shënon fitore kundër Bolivisë dhe prinë në Grupin A

14 Views

Paraguai e ka mposhtur sonte me rezultat 3-1 Kombëtaren e Bolivisë, për ta marrë kështu kreun e grupit A në Copa Amerika. Pjesa e parë përfundoi me rezultat 0-1 në të mirë të Bolivisë por në pjesën e dytë Paraguai u aktivizua dhe shënoi tre gola për të marrë tri pikët e para në garën për kupë të kontinentit të Amerikës Jugore

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
11 Sep 2021
Bayern vazhdon fitoret, fiton kundër Leipzig si mysafirë
GazetaExpress · 5 Views