GazetaExpress
GazetaExpress 14 Jan 2019
2

Up next

Hiqen dyshimet, Atdheu dhe Bora kapën mat në Tiranë
22 Sep 2021
Hiqen dyshimet, Atdheu dhe Bora kapën mat në Tiranë
GazetaExpress · 4 Views

Pastrimi i aeroplanit nga bora dhe akulli

144 Views

Pastrimi i aeroplanit nga bora dhe akulli

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Hiqen dyshimet, Atdheu dhe Bora kapën mat në Tiranë
22 Sep 2021
Hiqen dyshimet, Atdheu dhe Bora kapën mat në Tiranë
GazetaExpress · 4 Views