GazetaExpress
GazetaExpress 16 Dec 2019
2

Up next

Blendi Fevziu: Ja cila është historia e vërtetë e Sali Berishës
24 Sep 2018
Blendi Fevziu: Ja cila është historia e vërtetë e Sali Berishës
GazetaExpress · 66 Views

Piktori kosovar mahnit Stambollin me ekspozitën e tij

4 Views
In Sports

Piktori kosovar Enver Rakovica ka hapur ekspozitën e tij “Magma” në galerinë Adasanat në Stamboll. Puna e mjeshtrit kosovar është vlerësuar lart nga kritika turke. Ata kanë vlerësuar abstraksionin e piktorit prishtinas, derisa është thënë se ai flet me kode kulturore dhe arkaike

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Blendi Fevziu: Ja cila është historia e vërtetë e Sali Berishës
24 Sep 2018
Blendi Fevziu: Ja cila është historia e vërtetë e Sali Berishës
GazetaExpress · 66 Views