GazetaExpress
GazetaExpress 24 Sep 2018
2

Ne radhe

Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar
26 Nov 2018
Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar
GazetaExpress · 7 Shikime

Plaku që shanë Hashim Thaçin, Ramush Haradinajn dhe politikanët e tjerë.

 17 Shikime

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar
26 Nov 2018
Edi Rama dhe Ramush Haradinaj duke nënshkruar mbi flamurin kombëtar
GazetaExpress · 7 Shikime