GazetaExpress
GazetaExpress 23 Oct 2019
2

Up next

"Zoti Cfeklla, hajde ec", përplasje në Komisionin parlamentar
12 Oct 2021
"Zoti Cfeklla, hajde ec", përplasje në Komisionin parlamentar
GazetaExpress · 4 Views

"Kosova dhe Maqedonia janë dy vende miqe", oops, Ekrem Mustafa

39 Views

Ministri i Puneve te Brenshme te Kosoves, Ekrem Mustafa, ngaterrohet teksa flet para mediave

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

"Zoti Cfeklla, hajde ec", përplasje në Komisionin parlamentar
12 Oct 2021
"Zoti Cfeklla, hajde ec", përplasje në Komisionin parlamentar
GazetaExpress · 4 Views