GazetaExpress
GazetaExpress 12 Mar 2021
2

Up next

E quajti Prishtinën skuadër nga Serbia, televizioni norvegjez kërkon falje
13 Aug 2021
E quajti Prishtinën skuadër nga Serbia, televizioni norvegjez kërkon falje
GazetaExpress · 3 Views

Qytetari i kërkon gruan Ramës: Më kanë çuar në hotel

7 Views

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në golem pa me pyetur.

Rama i kthehet duke i thënë që të marrë autobusin dhe të shkojë tek gruaja.

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

E quajti Prishtinën skuadër nga Serbia, televizioni norvegjez kërkon falje
13 Aug 2021
E quajti Prishtinën skuadër nga Serbia, televizioni norvegjez kërkon falje
GazetaExpress · 3 Views