GazetaExpress
GazetaExpress 05 Feb 2021
2

Up next

Kjo Danimarkë e pandalshme, shënon edhe Dolberg
03 Jul 2021
Kjo Danimarkë e pandalshme, shënon edhe Dolberg
GazetaExpress · 3 Views

Qytetarja pyet Kurtin: A donë me punu për popull apo edhe ti si të tjerët ?

10 Views

#KosovaPress #KosovaPressLive
Gratë, mërgata dhe rinia, janë tri kategoritë që sipas Albin Kurtit po bëjnë ndryshimin e madh. Për të tri këto, kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, po premton shumë, ndonëse shton se nuk do të ketë më varfëri ekstreme dhe padrejtësi.

https://kosovapress.com/
Facebook: https://www.facebook.com/kosovapress/
YouTube: https://www.youtube.com/user/KosovaPressOfficial
Twitter: https://twitter.com/@kosovapressi
Instagram: https://www.instagram.com/kosovapressofficial

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Kjo Danimarkë e pandalshme, shënon edhe Dolberg
03 Jul 2021
Kjo Danimarkë e pandalshme, shënon edhe Dolberg
GazetaExpress · 3 Views