GazetaExpress
GazetaExpress 21 May 2020
2

Up next

Shikoni se si punëtorët e ndërtimit për pak i shpëtojnë vdekjes
14 Jul 2021
Shikoni se si punëtorët e ndërtimit për pak i shpëtojnë vdekjes
GazetaExpress · 4 Views

Rita, edhe njëherë duartrokitje për punëtorët shëndetësorë

17 Views
In Music

Rita Ora ka duartrokitur edhe sonte punëtorët shëndetësorë të Britanisë dhe luftën e tyre kundër koronavirusit

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Shikoni se si punëtorët e ndërtimit për pak i shpëtojnë vdekjes
14 Jul 2021
Shikoni se si punëtorët e ndërtimit për pak i shpëtojnë vdekjes
GazetaExpress · 4 Views