GazetaExpress
GazetaExpress 11 Sep 2021
2

Up next

Kovacic shënon golin e dytë për Chelsea
11 Sep 2021
Kovacic shënon golin e dytë për Chelsea
GazetaExpress · 2 Views

Ronaldo dygolësh në debutimin e tij të dytë, United në vendin e parë

2 Views

Cristiano Ronaldo ka debutuar me dy gola të shënuar për Manchester United në Old Trafford sonte për t’ia siguruar një fitore të rëndësishme Manchesterit në Premier Ligë. Ronaldo shënoi në pjesën e parë në minutën e dytë shtesë të pjesës së parë dhe në minutën e 61-të të pjesës së dytë. Golin e tretë për United e shënoi Bruno Fernandes (80) dhe Lingard (92). Për Newcastle shënoi Manquillo

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Kovacic shënon golin e dytë për Chelsea
11 Sep 2021
Kovacic shënon golin e dytë për Chelsea
GazetaExpress · 2 Views