GazetaExpress
GazetaExpress 18 Dec 2018
2

Ne radhe

Reagimi i BigBang për dhuratën e Gjikos
06 Nov 2018
Reagimi i BigBang për dhuratën e Gjikos
GazetaExpress · 15 Shikime

Shtëpia e re e Gjikos dhe Elitës

 9 Shikime
Ne Roze

Gjiko Elita

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Reagimi i BigBang për dhuratën e Gjikos
06 Nov 2018
Reagimi i BigBang për dhuratën e Gjikos
GazetaExpress · 15 Shikime