GazetaExpress
GazetaExpress 11 Sep 2021
2

Up next

Ronaldo dygolësh në debutimin e tij të dytë, United në vendin e parë
11 Sep 2021
Ronaldo dygolësh në debutimin e tij të dytë, United në vendin e parë
GazetaExpress · 2 Views

Spektakël në BayArena, Haaland shkëlqen me dygolësh dhe asistim

4 Views

Një lojë më shumë gola dhe plot spektakël është zhvilluar sot në BayArena të Leverkusen, i cili ka përfunduar me fitoren e Dortmund me rezultat 3-4. Wirtz (9), Schick (46) dhe Diaby kanë shënuar për Leverkusen kurse për Dortmundin, Haaland (37, 75), Brandt (49) dhe Guerreiro (71)

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next

Ronaldo dygolësh në debutimin e tij të dytë, United në vendin e parë
11 Sep 2021
Ronaldo dygolësh në debutimin e tij të dytë, United në vendin e parë
GazetaExpress · 2 Views