GazetaExpress
GazetaExpress 14 Oct 2018
2

Ne radhe

Mateo Musacchio gol kunder Interit
17 Mar 2019
Mateo Musacchio gol kunder Interit
GazetaExpress · 3 Shikime

Thirrje kunder Kosoves ne Rumani–Serbi

 43 Shikime

Thirrje kundër Kosovës në takimin e Ligës së Kombeve mes Rumanisë dhe Serbisë.

Të dielën në stadiumin e Bukureshtit u dëgjuan fjalët: “Kosova, Serbia”.

Kjo video është dëshmia e kësaj sjellje të tifozëve rumunë siç raportohet nga mediat. Një ngjarje që mund të gjykohet nga komisionet disiplinore të UEFA-s.

Tv Klan

Me shume
0 Komente sort Sort by

Ne radhe

Mateo Musacchio gol kunder Interit
17 Mar 2019
Mateo Musacchio gol kunder Interit
GazetaExpress · 3 Shikime